Головний напрямок нашого рекламного агентства –

розробка дизайну та втілення його в життя.

Як ми працюємо:

Перший етап. Це знайомство з клієнтом (Вами). На цьому етапі головне, як можна детальніше пояснити нам, що Вам потрібно, чим Ви займаєтесь чи плануєте займатись, які вподобання, які у Вас ідеї та напрацювання та який результат Ви очікуєте. Ознайомившись з цією інформацією, ми можемо приблизно сказати скільки це коштує та скільки це займе часу. Після досягнення попередньої згоди, ми висилаємо Вам Бриф.

Бриф – основа для початку роботи над проектом. Без нього, ну це як тикати пальцем в небо, сотні варіантів, тисячі правок, куча нервів, багато згаяного часу і дуже важко досягнути бажаного результату. Нам потрібно знати і розуміти, що Вам подобається, на що робити акцент. Смаки у кожного різні, десь вони збігаються але всі хочуть своє, нове та оригінальне. Так що для досягнення результату «Так, мені це подобається», Вам потрібно виділити час та з натхненням заповнити його.

Одним з головних пунктів в брифі є пункт «Референси» це приблизні варіанти та ідеї того, щоб Ви хотіли б бачити в своєму дизайні. Зображення чи фото: в інтернеті, в соц. мережах, десь на вулиці побачили, які вам сподобались, в журналі, на авто… Після заповнення брифу, починаємо другий етап.

Другий етап. Ми уважно вивчаємо Ваш бриф, складаємо та виділяємо основні елементи дизайну та формуємо концепцію проекту. Вивчивши та зрозумівши, що Вам потрібно, ми починаємо шукати з нашої сторони референси та ідеї, які на нашу думку найкраще охарактеризують і доповнять дизайн проекту. Ми Вам висилаєм їх і у Вас буде деякий час, щоб ознайомитись цими ідеями. Далі ми разом з Вами обговорюємо чи при зустрічі, чи по скайпу, вайберу і т.д. всю цю інформацію та приходимо до спільного розуміння, як буде виглядіти цей проект.

Етап третій. Ми присилаємо Вам графік робіт та точну суму за нашу роботу. Після передоплати, ми починаємо розробляти концепцію там сам дизайн. По графіку відправляємо Вам наші перші напрацювання. Ви їх коментуєте, що подобається а що ні та які правки потрібно зробити. На цьому етапі головне висока комунікація, швидко відповідати на запити і чітко висловлювати свої побажання. Швидше розробимо Ваш проект і щоб ми не простоювали чекаючи довго на відповідь. Після фінальних правок, ми починається останній етап.

Етап чотири. Фінал. Ми підготовлюємо всі файли, Ви сплачуєте залишок і після цього ми відправляємо Вам всі файли для подальшої роботи.

Ось так ми працюємо.

Свідоцтво front DPA Статистика backNew Статистика front

ТОВ «ДІПІЕЙ ГРУП» ЄДРПОУ 37219801 Є платником податку

на прибуток на загальних підставах.

МФО 380805 Р/р 26006306869

в АТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ» у м.Києві

DPA – Design Production Architecture